Mes naudojame slapukus siekdami individualizuoti Jūsų naršymo patirtį ir Jums rodomą turinį. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Savo sutikimą galėsite atšaukti bet kuriuo metu, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Detaliau: skaitykite čia

Apie mus

Ši  internetinė svetainė skirta visiems tiems, kurie nori tapti greičiau matomi internetinėje erdvėje, todėl ir siūlome talpinti apie savo paslaugas pas mus. Šioje svetainėje rasite įvairių nuomos paslaugų, tokių kaip limuzinų nuoma, mikroautobusų nuoma, pirties nuoma ir viskas kas susija su vestuvėms ir nuomos paslaugomis. Norėdami skelbtis pas mus susiekite su puslapio administratoriumi el. paštu: info@nuomapigiau.lt. O kad Jums būtų paprasčiau parengėme paprastą skelbimo talpinimo blanką, kuri rasite šiame puslapyje. Užpildykite minėtą blanką ar atsiųskite mums, o mes pasistengsime kuo greičiau patalpinti informaciją apie Jūsų siūlomas paslaugas savo nuomos puslapyje.


Veiklos vykdymo pagrindas

VMI išduotas Induvidualios veiklos pažymėjimas.1. Kokia šio puslapio paskirtis?

Šiame puslapyje pateikiama informacija apie nuomos paslaugas visoje Lietuvoje.


2. Su kuo turėčiau susisiekti, jei šiame puslapyje radau norimas nuomos paslaugas?

Norėdami užsirezervuoti ar sužinoti ką nors daugiau apie konkrečias nuomos paslaugas susisieksite su paslaugą teikiančia įmone ar sąvininku, kurio kontaktai nurodyti skelbimo aprašyme.


3. Ar galiu pasitikėti čia pateikta informacija apie nuomojamos paslaugas?

Visa informacija, kuri pateikiama šiame puslapyje yra  patikima. Prieš publikuojant skelbimą jis peržiūrimas ir patikrinamas puslapio administratorių. BET už duomenų tikslumą atsako pats konkrečios nuomos/paslaugos tiekėjas, todėl jei kyla klausimų ar abejonių dėl pateiktos informacijos teisingumo, būtinai susisiekite su juo arba informuokite apie tai šio puslapio administraciją. Tai yra skelbimų puslapis ir neprisiimame atsakomybės už skelbime pateiktis paslaugos kokybę.


4. Kaip skelbtis www.NuomaPigiau.lt?

Susisiekite elektroniniu paštu su puslapio administratoriumi info@nuomapigiau.lt ir užklauskite dėl talpinimo sąlygų.


4.1. Užklausdami pateikite informaciją:

  • Kuriame kataloge (galite atsiųsti katalogo nuorodą) norite patalpinti skelbimą.
  • Kuri pageidaujama skelbimo vieta (tai yra vieta katalogo sąraše 1, 2, 3-ia ir t.t.,).

 

4.2.Susitarus dėl skelbimo reikės pateikti:

  • Skelbimo pavadinimą.
  • Skelbimo aprašymą.
  • Kontaktus, kurie bus rodomi skelbime (el. paštas, telefono numeris)
  • Nuotraukas (4-5 vnt., norint daugiau informuokite. Nuotraukos max dydis 1000px x 1000px)
  • Kitą pageidaujamą informaciją.