Mes naudojame slapukus siekdami individualizuoti Jūsų naršymo patirtį ir Jums rodomą turinį. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Savo sutikimą galėsite atšaukti bet kuriuo metu, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Detaliau: skaitykite čia

Limuzinai Lincoln Town Car

Paskelbė Admin 2016/11/23 0 Komentaras (-ai) Transportas,

Limuzinai Lincoln Town Car

 

Lincoln -  dukterinė įmonė įsikūrusi JAV. Tai įmonė, kuri gamina prabangius limuzinus ir automobilius. Ši įmonė priklauso koncernui Ford Motor Company. O jos  įkūrėjas yra Henry M. Leland, kuris  1917 metais įkūrė nepriklausomą įmonę, kurią pavadino Lincoln Motor Comapny. Tačiau ją 1922 metais nupirko  ir vis dar yra jos dabartinis  sąvininkas. O pavadinimas yra ne šiaip sau, o skirtas 16-tojo JAV prezidento Abraomo Linkolno gerbei.

 

 

Limuzinas Lincoln Town Car yra labai prabangus ir aukštos klasės, galiniais ratais varomas automobilis arba dar dažnai vadinamas tiesiog limuzinu, kuris parduodamas koncerno Ford Motor Company dukterinė, labai prabangių automobilių-limuzinų markė Lincoln. Šie automobilai-limuzinai parduodami su V8 varikliu.

Kiekvienai metais dėl kintančių pardavimų visdėlto Limuzinas Lincoln town car yra iš geriausiai parduodamų prabangios klasės transporto priemonių. Taip pat būtin apabrėžti, kad šis automobilis išlieka pačiu populiariausiu ir mėgstamiausiu limuzinu JAV.

 

 

Limuzino Lincoln Town car kaina

 

Limuzinas Lincoln Town Car vis dar išlieka pačiu brangiu tokios klasės automobiliu. Pavyzdžiui, tokio amerikietiško sedano kaina prasideda nuo 45 000 dolerių. Beto jau nuo 2003 metų jau yra galimybė užsisakyti ir šarvuotą automobilio versiją, bet toks šarvuotis kainuoja nuo 145 000 dolerių.

 

Koncernas dėl susidariusios nepalankios situacijos 2007 metais siekė nutraukti šio automobilio gamybą, tačiau visdėlto buvo nuspręsta tęsti gamybą. Gamyba buvo tęsiama Kanadoje esančioje gamykloje. Ir jau 2008 metų sausio 10 dieną išriedėjo pirmasis Lincoln limuzinas pagamintas Kanadoje. Šis automobilis yra pats ilgiausias iš automobilių gaminamų Kanadoje. Lincoln Town car standartinis ilgis yra 5,49, o ilgesnis L versijos yra šiek tiek ilgesnis - 5,64 m. Šio limuzinas sumontuota ant Panther bazės platformos. Šia platforma taip pat naudojasi ir Ford Crown Victoria ir Mercury Grand Marquis automobiliai.

 

Lincoln Town Car yra daugumos žinomas limuzinas, kaip labai patogus, konfortiškas ir kokybiškas sedanas, tačiau kartais šis automobilis kritikuojamas dėl per daug lėto įsibėgėjimo.

 

Ką reiškia„Town Car“ ? anglų kalboje reiškia tą patį, ką ir prancūziškai reiškia „Sedan de Ville“ (miesto sedanas), kuris  VI-ame dešimtmetyje išpopuliarėjo kaip Cadillac markės automobilio modelis. Abu šie automobilių vardai atspindi klasikinio stiliaus limuzinus. Betobeveik kiekviena įmonė, kuri užsiima limuzinų nuoma turi ir šio tipo limuzinus.

 

Rašyti komentarą