Mes naudojame slapukus siekdami individualizuoti Jūsų naršymo patirtį ir Jums rodomą turinį. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Savo sutikimą galėsite atšaukti bet kuriuo metu, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Detaliau: skaitykite čia

Kaune

Kaune

Limuzinų nuoma Kaune

Vis populiarėjanti nuomos paslaugų svetainė jau gali pasiūlyti ir limuzinų nuoma pasirinkimą. Dabar jau kiekvienas Kaunietis galės surasti pageidaujamą limuziną šventei ar pramogai. O šventės ir progos gali būti pačios įvairios, kuriomis reikalinga išskirtinė transporto priemonė: limuzinai vestuvėms, limuzinai mergvakariui, limuzinai bernvakariui, limuzinas šimtadieniui arba limuzinų nuoma Kaune romantiškam vakarui su Jūsų mergina ar drauge. Limuzinai nuomojami Kaune, bet nuomos paslaugos teikiamos ir visoje Lietuvoje. Limuzinų nuomos kainos būna įvairios, todėl dėl kiekvieno limuzino skambinkite ir teiraukitės kainos, o nuomuotojai pasistengs pasiūlyti limuzinus palankiausiomis kainomis ir puikia kokybe. Limuzinų nuomos kaina Kaune priklauso ir nuo nuomos metų laiko, datos, nuomojamo laiko, maršruto ir kitų faktorių.

Rodyti:
Rūšiuoti pagal:

NUOMOJAME BALTĄ 1961 METŲ CADILLAC DEVILLE

NUOMOJAME BALTĄ 1961 METŲ CADILLAC DEVILLE. ŠIS NUOSTABUS AUTOMOBILIS ŽAVI APLINKINIUS SAVO IŠSKIRTINĖMIS FORMOMIS IR DIZAINU. PAPUOŠKITE SAVO ŠVENTĘ ŠIUO NUOSTABIU CADILLAC'U!  UŽSAKYMUS PRIIMAME VISOJE LIETUVOJE. JEIGU NORITE, KAD JŪSŲ YPATINGA DIENA BŪTŲ ĮSIMINTINA IR KUPINA NEPAMIRŠTAMŲ ĮSP..

0.00€

Limuzinų nuoma Kaune - CADILLAC FLEETWOOD

NUOMOJAME JUODĄ, VIENINTELĮ LIETUVOJE, IŠSKIRTINAI AMERIKIETIŠKO STILIAUS CADILLAC. ŠIS AMERIKIETIŠKAS AUTOMOBILIS ŽAVI APLINKINIUS SAVO IŠSKIRTINĖMIS FORMOMIS IR DIZAINU. JEIGU NORITE PADARYTI SIURPRIZĄ SAVO DRAUGAMS AR PAŽĮSTAMIEMS, SUTIKDAMI JUOS AEROUOSTUOSE, NUVEŽDAMI  Į ĮVAIRIUS RENGINIUS..

0.00€

Limuzinų nuoma Kaune - 10-14 vietų limuzinas

NUOMOJAME  BALTĄ 10-14 VIETŲ LIMUZINĄ LINCOLN TOWN CAR. TAI POPULIARIAUSIAS TARP JAUNAVEDŽIŲ LIMUZINAS. UŽSAKYMUS PRIIMAME VISOJE LIETUVOJE. PATIKIMAS, IŠSKIRTINIS, PRABANGUS AUTOMOBILIS SU PATIKIMAIS VAIRUOTOJAIS! JEIGU NORITE, KAD JŪSŲ YPATINGA DIENA BŪTŲ ĮSIMINTINA IR KUPINA NEPAMIRŠTAMŲ ĮSP..

0.00€

Limo autubuso nuoma - 8-10 vietų limuzinas

Siūlome mergvakariams, bernvakariams, gimtadieniams ar kitoms šventėms keliones po miestą  10-viečiu, išskirtiniu Limo autobusu. Baras su taurėmis, puiki muzika, TV,  šviesos efektai - suteiks neišdildomų įspūdžių Jūsų šventei!UŽSAKYMUS PRIIMAME VISOJE LIETUVOJE. PATIKIMAS, IŠSKIRTINIS..

0.00€

Senovinis retro limuzinas nuomai Kaune ir Kauno rajone

Senovinio limuzino Zimmer Golden Spirit nuoma. Limuzinas iš JAV, gamintas1930 m, benzinas, 8-9 sėdimos vietos. Dėmesio – šis automobilis - buvęs legendinio krepšininko Šakilo Onilo nuosavybė.1 val.  70 Eur, bei kuro išlaidos. KONTAKTAI: +37068567777; +370 61412000  marke..

0.00€

Limuzinų nuoma Kaune

Limuzinų nuoma Kaune gali pasiūlyti šį prabangų baltą Cadillac Escalade. Šio tipo limuzinas itin pamėgtas jaunavedžių, nes jis jauniesiems suteikia itin didelio išskirtinumo ir prabangos. Be to juk po bažnyčios dauguma porų su pabroliais, pamergėmis ir kitai draugais ir giminėmis vyksta į gamtą ar kažkur į gražią vietą pasifotografuoti, bei pasilinksminti. Taigi gali susidaryti apie 20 žmonių, o būtent šis limuzinas gali sutalpinti net iki 20 žmonių todėl Jums nereikės samdyti ar nuomotis kito transporto. Bet būna tokių atveju kai jaunavedžiai šiame limuzine nori važiuoti vieni ir pasimėgauti vienas kitu. Tokiu atveju nuomojami du ar trys limuzinai vienu metu. O jeigu Jums per brangu nuomotis tris limuzinus tuomet papildomai nuomojamas mikroautobusas, kuris skiriamas pabroliams, pamergėms ir svečiams.

Limuzinų nuoma Kaune kaina

Limuzinų nuoma Kaune kaina yra įvairi ir priklauso nuo daugelio dalykų. Kaina priklauso ir nuo laiko. Jeigu nuoma bus tik vienai valandai tuomet valandos kaina bus didesnė, o jei nuomosite visai dienai tokiu atveju kaina už valandą mažėja. Taip pat limuzino nuomos kaina priklauso ir nuo maršruto t.y. reikėtų išlanksto maždaug žinoti maršrutą, kad Jums galėtumėme tiksliau pasakyti kainą. Taip pat svarbi ir nuomos data, bei tikslios valandos. Turėdami šią informaciją skambinkite ir mes Jums pasiūlysime geriausią limuzinų nuoma kainą Kaune. O jeigu dar nenusprendėte kokiu maršrutu važiuoti mes visada pasiruošę Jums padėti ir patarti.

Limuzinų nuoma Kaune

Jei paklaustumėte, kuri limuzinų nuoma Kaune yra populiariausia, tai galima pasakyti taip: populiariausia gali būti ta, kuri užsiima šia paslauga jau ne vienerius metus ir savo nepriekaištingu darbu jau gana plačiai žinoma. Tai geriausia ir neįkainuojama reklama, kai rekomenduoja tie kurie jau pasinaudojo šia paslauga, o svarbiausia,kad rekomenduoja teigiamai. Kitas būdas būti populiariu ir žinomu tai išleistas gana didelis pinigų kiekis į reklamą. Reklamuotis savo paslaugas galima įvairiai. Paprasčiausia ir pigiausia reklama yra per įvairius skelbimų portalus, bet problema ta, kad tuose skelbimų portaluose kelios dešimtys analogiškų skelbimų ir tūkstančiai kitokių. Dar problema ta,kad skelbimų portaluose kasdien reikia atnaujinti, kad būti nors kiek pastebėtas. Sekanti reklamos forma yra populiarusis facebook, bet jis jau nebėra toks efektyvus, nes ten pastaruoju metu per daug reklamų.

Limuzinų nuoma Kaune per facebook

Norint tapti populiariu reikėtų sukurti pakankamai didelę grupę žmonių Jūsų limuzinų nuoma Kaune facebook'e. Jeigu bandysite patys tai padaryti Jums užtruks tikrai labai ilgai ir reiks įdėti daug ir labai daug darbo. Kitas būdas kaip facebook'e gauti tūkstančius Like, tai kreiptis į Facebook'o reklamos specialistus. Bet šis būdas taip pat jau nėra toks efektyvus. Kodėl? Todėl, kad dauguma tokio tipo specialistų ne visada tinkamai gauna Like. Ką reiškia netinkami? Tai reiškia, kad  į Facebook įdeda kažkokią labai  intriguojančia foto ir užrašo "norint pamatyti video spauskite Like" ir pan. dauguma susivilioja ir paspaudžia nesuprasdami,kad tai tik Like rinkimo kompanija. Todėl pasvarstykite ar Jums verta investuoti į tokia reklamą.

Limuzinu nuoma Kaune - kokia efektyvi reklama?

O kokia galėtų pati limuzinų nuoma Kaune efektyviausia reklama? Visų pirma norėčiau pabrėžti, kad efektyvumas slypi tame: jei klientas ieško limuzinų nuomos tai jis ją ir turėtų rasti, o ne tai kad kaip per Facebook metama bet kas bet kaip ir visur kur įmanoma. Aš kalbu apie tikslinius klientus. Šiais laikai dauguma klientų bet kokią paslaugą ar prekę randą per google, ar ne? Todėl Jeigu Jūs esate pirmame google puslapyje - jūsų pelnas garantuotas. Beto norėjau pabrėžti, kad radimas pirmame google puslapyje tai ne per reklamines adwars kompanijas, o per natūraliąją paiešką. Nes dauguma google vartotojų daugiau pasitiki tomis svetainėmis, kurios randamos per google natūraliai, o ne per reklamą. Klausimas: ar labai svarbu būti pirmoje google pozicijoje ar pakanką būti pirmame puslapyje? Taip gerai būti pirmoje pozicijoje, pavyzdžiui su raktažodžiu limuzinų nuoma Kaune, bet ne-visada. Kodėl? Todėl, kad paprastai klientai skambina ne vienam limuzinų nuomos paslaugų tiekėjui. Skambina daugumai, galbūt net ir visiems, kuriuos rado pirmame google puslapyje.

Taigi jei Jūs pirmoje pozicijoje, jums tikėtina, kad paskambins pirmam, bet vėliau tas pats klientas skambins ir visiem kitiem esantiems žemesnėse google pozicijose. Yra dar tokia pozicija, kad klientai mano, kad jei įmonė pirmoje google vietoje ji gali būti ir brangesnė (na bet nebūtinai). O klientas skambindamas sekantiems limuzinų nuomos paslaugos tiekėjams, jau gali išduoti ankstesnę kainą ir taip žemesnėse pozicijose esantys limuzinai gali ir nukonkuruoti savo konkurentus, nes žinodami ką pasiūlė kitos įmonės juk būtina nors kažkiek, bet sumažins limuzino nuomos kainą.