Mes naudojame slapukus siekdami individualizuoti Jūsų naršymo patirtį ir Jums rodomą turinį. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Savo sutikimą galėsite atšaukti bet kuriuo metu, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Detaliau: skaitykite čia

Perkraustymo paslaugos

Perkraustymo paslaugos

Perkraustymo paslaugos Jums

Perkraustymo paslaugosČia rasite įmones, kurių veikla yra
perkraustymo paslaugos
.  Kraustymo paslaugos įmonėms ir gyventojams: lengvų ir sunkių daiktų (baldų, pianinų, seifų, katilų, akvariumų, didelių augalų ir pan.) pervežimas, pernešimas, užnešimas arba nunešimas.

Čia rasite tokias teikiamos paslaugas - perkraustymo paslaugos, iškraustymo paslaugos, nugabensime Jūsų namo, buto ar sodybos, ofiso ar ūkio, baldus, įrenginius, buitinę techniką ar net statybines medžiagas visoje Lietuvoje. rasite ir įmonių, kurios pasirūpins ir buitinės technikos ar visos kitos nereikalingos įrangos utilizavimu. Galimas ir statybinių atliekų arba šiukšlių išvežimas. Perkraustymo ir pervežimo paslaugų įmonės visuomet stengiasi, kad Jums niekuo nereikėtų rūpintis. Šiame portale taip pat rasite ir tokias paslaugas, kaip mikroautobusu nuoma.